Jesteś firmą zainteresowaną profesjonalnym i niedrogim marketingiem?


Skontaktuj się z PracaMotocykle.pl na cr@motocareer.com wpisując w tytule numer referencyjny OO7MB.

 

 

← powrót do listy kandydatów

 

 

Współpraca zdalna, marketing oraz tworzenie wizerunku produktu lub firmy


Tworzenie pozytywnego, nowoczesnego, ogólnopolskiego bądź międzynarodowego wizerunku kontrahenta, firmy, produktu bądź inicjatywy w internecie. Prowadzenie działań marketingowych na jednym z głównych portali motocyklowych w kraju oraz projektowanie i wdrażanie kampanii outdoorowych, także za granicą. Działaność na profilach w mediach społecznościowych, zarówno tych należących do portalu, jak i będących własnością kontrahenta.

 

Kreacja materiałów o charakterze artykułu, materiału video, wpisu w mediach społecznościowych o charakterze informacyjnym uwzględniając wymogi SEO, kampanii o charakterze promocyjnym krótko i długoterminowych.

 

Biegła znajomość polskiego rynku motocyklowego oraz skuteczne powiązania w branży.

 

Rozległa wiedza dotycząca motocykli, akcesoriów motocyklowych i wszystkiego co wiąże się z tematem jednośladów.

 

Biegła znajomość procesów zmierzających do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych (SEO).

 

Sprawne zarządzanie tworzeniem angażujących treści w profilach firmowych na portalach społecznościowych: Facebook, Instagram, YouTube.

 

Tworzenie tekstów według potrzeb i na zamówienie klienta. Copywriting całych stron internetowych, audyt stron, tworzenie informacji prasowych, artykułów promujących markę lub produkt.

 

Swoboda wystąpień przed kamerą, ogromne doświadczenie w prowadzeniu relacji na żywo na portalu społecznościowym Facebook, produkcji filmów na serwisie Youtube, relacji na serwisie Instagram

 

Umiejętność zarządzania zespołem, koordynowania jego pracy, wyznaczania celów i dążenia do ich realizacji.

 

Gwarancja dużych zasięgów za połowę stawek rynkowych.

 

← powrót do listy kandydatów


Scroll Up