← powrót do strony głównej

 

 

O Nas


Jesteś Gościem pierwszej w Polsce platformy łączącej pracodawców i kandydatów z sektora motocyklowego oraz zarządzającej procesem rekrutacji i aktywnego poszukiwania pracowników. Jesteśmy przekonani, iż Polski rynek pracy zasługuje na inicjatywę, dzięki której łatwiej będzie Ci poruszać się w branży, która jest Twoim stylem życia i pasją.

 

Kilka faktów


Czy zgodzisz się, że szukanie pracy lub pracownika to praca na pełen etat? Pod hasłem „praca w branży motocyklowej” kiedy wybierasz portal, aby dodać bądź znaleźć ogłoszenie otwiera się nieprzebrana ilość stron. Brakuje dedykowanego wsparcia rekrutacji dla firm, dzięki któremu Twoja firma zaprezentuje się profesjonalnie oraz bazy danych „ludzi z branży” pomocnej dla kandydatów i pracodawców.

Czy wiesz, że w świetle nowych przepisów o przetwarzaniu i przechowywaniu danych osobowych rekrutacja „przez e-mail’ bez spełnienia obecnych wymogów prawnych i technicznych z zakresu IT może doprowadzić do znaczących kar pieniężnych?
Czy wiesz, że rynek motocyklowy w Polsce co roku odnotowuje tendencje wzrostową i nieuniknionym jest pojawienie się profesjonalnych rozwiązań na miarę wymogów i popytu.

 

Nasza misja


Nie zamierzamy zmieniać rynku, ponieważ uważamy, że Wasze lata doświadczeń oraz posiadanie kręgu znajomych z branży jest nie do zastąpienia. Chcemy natomiast dać Wam portal, którą będzie znał każdy motocyklista w Polsce. Dołożyć starań, aby w pełni wykorzystać drzemiący potencjał, przybliżyć się do nowoczesnych standardów oraz udostępnić platformę, która będzie spełniała obecne wymogi prawne.

Dlatego od teraz, pracodawcy i kandydaci macie do dyspozycji dedykowane miejsce, które będzie pierwszym adresem, które wpisze dyrektor, mechanik, handlowiec bądź młody kandydat, kiedy przyjdzie pora na nowe wyzwania.
Firmy zapraszamy do dodawania ofert pracy, wizytówek oraz kontaktu z nami w celu omówienia wsparcia rekrutacji i aktywnego poszukiwania pracowników. Kandydatów to zakładania profesjonalnych profili i aplikowania o prace. Życzymy Wam Powodzenia!

 

Założyciel


Cześć, nazywam się Piotr. Stworzyłem ten serwis, aby przekazać moje niemalże dwudziestoletnie doświadczenie z branży motoryzacyjnej w formie motocyklowego portalu rekrutacyjnego. W trakcie mojej „moto kariery” byłem handlowcem, team managerem, importerem, organizatorem rajdów enduro, zawodnikiem MX, podróżnikiem, a przede wszystkim pasjonatem lifestylu motocyklowego. Dołożę wszelkich starań, aby doświadczenie, które zdobyłem i nieprzerwany zapał przelały się na platformę motocareer.com i przyczyniały do sukcesów Waszych i Waszych firm.

 

 

Pozdrawiamy!

Zespół PracaMotocykle.pl

 


Scroll Up