Powerbike S.A. | Projektant, Konstruktor, Product Manager

Poznań, Dąbrowa | Pełen etat | Zarobki do omówienia podczas spotkania

PREZENTACJA FIRMY
POWERBIKE to jeden z największych w Polsce producentów i dystrybutorów odzieży i akcesoriów dla motocyklistów i rowerzystów. To firma ciekawych ludzi, którzy potrafią łączyć swoją pasję z zaangażowaniem w pracę. Jesteśmy aktywni, realizujemy się na wielu polach – są wśród nas motocykliści, maratończycy, entuzjaści jazdy na rowerze, snowboardziści, piłkarze, siatkarze i pasjonaci jogi. Łączy nas jedno – mamy otwarte umysły – każdego dnia odkrywamy nowe możliwości! Jeśli szukasz wyzwań, dołącz do nas!

OPIS STANOWISKA
Obecnie do naszego biura w Dąbrowie (tuż obok Poznania) poszukujemy osoby na stanowisko Product manager / Konstruktor

OBOWIĄZKI
Jakie zadania będą na Ciebie czekać?
• Prowadzenie projektów związanych z tworzeniem odzieży i akcesoriów dla motocyklistów dla marek Rebelhorn, Broger i Ozone
• Wykonywanie konstrukcji, modelowania oraz stopniowania odzieży z użyciem oprogramowania
• Udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych kolekcji
• Opracowywanie dokumentacji technicznej produktów
• Monitorowanie zgodności realizacji projektu na etapach wdrożenia
• Kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
• Analiza i weryfikacja ofert

WYMAGANE DOŚWIADCZENIE
Czego oczekujemy od idealnego kandydata?
• Znajomości zasad stopniowania, kroju i szycia
• Umiejętności ręcznego konstruowania i modelowania odzieży
• Umiejętności organizacyjnych oraz pracy w zespole
• Umiejętności zarządzania projektami w sposób samodzielny
• Zaangażowania w wykonywaną pracę
• Kreatywności i otwartego spojrzenie na produkt i proces
• Biegłej znajomości języka angielskiego
• Dobrej znajomości i obsługi pakietu MS Office
• Umiejętności pracy z oprogramowaniem Corel, Adobe Ilustrator, CLO, Indesign itp.
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY
• Stabilne zatrudnienie
• Pracę w młodym, ambitnym, kreatywnym zespole
• Realny wpływ na rozwój marki i produktu
• Pracę w przyjaznej atmosferze

Scroll Up